Sziasztok!
Ezer bocs, hogy elhanyagoltam a lapot, de elmerültem a tanulni valóban,
meg SZJGer lettem :D Igazából régóta szemeztem a könyves boltban a
sorozattal, de most megvettem az első kötetet és letehetetlen :D Na, de
itt is vannak a karakter képek, jó szemezgetést! ;)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése